Евангельская церковь Христианская Надеждаобъединение Украинская Миссионерская Церковь :: Евангельская церковь "Христианская надежда"Евангельская церковь Христианская Надежда
Евангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская Надежда


духовно-благотворительный комплекс Христианская НадеждаДоброе семя - сайт журналиста Виктора Котовского

Светлое Радио Еммануил
новости церкви Христианская Надеждавсе

16.12.2013

Национальная молитва за Украину

«Один прожене тисячу, а двоє - десять тисяч» (Вт.32:30) — під таким гаслом 14 грудня відбулася національна Міжцерковна молитва за Україну.

Християни різних деномінацій зібралися в центральній залі церкви «Християнська надія» для звершення молитов за свою країну та народ. За Волю Божу для України , за мудрість, людяність і християнське милосердя, за страх Божий одночасно просили Господа близько 2000 віруючих.

Полная видеозапись национальной молитвы за Украину

Розпочав молитву нинішній головуючий УМР, єпископ Олексій Демидович. Він підкреслив, що покликання Церкви — благословляти та сприяти миру, любові, національній єдності, а не ворожнечі і розділенням. Церква має дивится виключно на Христа. Перебуваючи поруч з народом, вона має проголошувати Божу істину та ділами милосердя являти Христову любов до світу.

Загалом біля 20 пасторів та єпископів звернулися того вечора до громади. Закликали до молитви За покаяння, спасіння і духовне відродження нації, за суспільно політичну ситуацію, що склалася останнім часом в країні, за Церкву Христову.

Новостной сюжет: комментарии пасторов и епископов

Ті, хто не міг бути присутнім на молитві, могли приєднатися в режимі телемосту, завдяки трансляції каналу БОГ.ТВ http://bog.tv/ , чи до прямого ефіру на СВІТЛОМУ РАДІО http://svitle.org/ . Окрема подяка Богові за організаційну команду, яка своєю посвятою показала приклад служіння Тіла Христового.

Вже вкотре з ініціативи Української Міжцерковної Ради проходить спільна молитва. Саме в єдності про яку каже Господь, можна подолати всі перешкоди. Тому ми, християни, у всьому покладаємося на Його Слово. Адже «Блаженні ж усі, хто на надію покладають на Господа!» (Пс.2:12). 

Читать другие новости >>

  
Объединение евангельских церквей Украинская Миссионерская Церковь духовно-благотворительный комплекс Христианская Надежда молитвенная поддержка, молитва за нужды, молитва благодарения русскоязычная версия сайта церкви Христианская надежда україномовна версія сайту церкви Християнська надія english version of this site