Евангельская церковь Христианская Надеждаобъединение Украинская Миссионерская Церковь :: Евангельская церковь "Христианская надежда"Евангельская церковь Христианская Надежда
Евангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская Надежда


духовно-благотворительный комплекс Христианская НадеждаДоброе семя - сайт журналиста Виктора Котовского

Светлое Радио Еммануил
Главная

У 1992 році в м. Києві утворилася нова громада християн (грецьк. "ekklesia") — євангельська церква «Християнська Надія». Церква з перших днів свого існування почала активну духовну і соціальну діяльність спочатку в місті Києві, а потім і практично на всій території України. З 1994 року церква «Християнська Надія», проповідуючи Євангеліє, стала активно відкривати нові помісні євангельські церкви на території Київської області, а потім і в інших регіонах України.

Вже в 1994 році при церкві запрацював перший в Україні християнський наркологічний центр, із стін якого згодом вийшли сотні звільнених від пекельних кайданів наркоманії людей. У 1995 році при церкві почав діяти перший в Україні християнський дитячий притулок, що вміщував в себе спочатку 10, а потім і до 50 дітей, що проживали там стаціонарно. Сотні маленьких кинутих напризволяще громадян України знайшли тут свій новий дім, здобули освіту, отримали тепло і любов. За 10 років своєї діяльності дитячий центр «Дитяча надія» соціально і духовно реабілітував більше 500 дітей.

Історія церкви Християнська Надія Історія церкви Християнська Надія

У 1997 році при церкві почала свою роботу перша в Україні християнська поліклініка, в якій здійснювалася соціальна і медична допомога незаможній частині населення Києва, а потім і інших міст і сіл України. Співробітники поліклініки здійснювали профілактику абортів, проводячи співбесіди з майбутніми мамами, відвідували вдома тих, хто не в змозі вийти зі своїх будинків і потребував допомоги, приносили продукти, медичну допомогу тим, хто жив за межею бідності. У 2002 році служінням милосердя, яке діяло при медичній поліклініці, вже було охоплено до 450 інвалідів і незаможних людей літнього віку, які постійно обслуговувалися співробітниками цього служіння. При церкві і зараз продовжують діяти і інші соціально-духовні служіння, такі як: місія «Еффата»,  яка здійснює свою діяльність серед глухих людей і людей з вадами слуху; тюремне служіння, через яке ведеться духовно-виховна робота у в'язницях, вирішуються питання соціальної адаптації колишніх ув'язнених, що прийняли християнські духовні цінності в період позбавлення волі.

Впродовж своєї духовної діяльності церква «Християнська Надія» відкривала безліч нових дочірніх церков в багатьох регіонах України. Це стало причиною створення нового об'єднання євангельських церков. Так в 2003 році формально, а в 2004 році юридично почало своє існування об'єднання євангельських церков « Українська Місіонерська Церква ».

До складу об'єднання євангельських церков увійшли громади з усіх регіонів України, охочі об'єднати свої зусилля для здійснення основного завдання &ndash поширення Християнства через активну місіонерську і соціальну діяльність. Об'єднання очолює єпископ Решетинський Валерій Миколайович, який є одночасно і старшим пастором центральної церкви «Християнська Надія» м. Києва.

 

 Еще в разделе «Про церкву»:

 
Объединение евангельских церквей Украинская Миссионерская Церковь духовно-благотворительный комплекс Христианская Надежда молитвенная поддержка, молитва за нужды, молитва благодарения русскоязычная версия сайта церкви Христианская надежда україномовна версія сайту церкви Християнська надія english version of this site