Евангельская церковь Христианская Надеждаобъединение Украинская Миссионерская Церковь :: Евангельская церковь "Христианская надежда"Евангельская церковь Христианская Надежда
Евангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская Надежда


духовно-благотворительный комплекс Христианская НадеждаДоброе семя - сайт журналиста Виктора Котовского

Светлое Радио Еммануил
Об'єднання євангельських церков Українська Місіонерська Церква

Перейти на сайт об'єднання: www.ukrmchurch.com >>

“Українська Місіонерська Церква" – об’єднання євангельських церков України, що розповсюджує своє служіння на території України та за її межами. На сьогодні в об’єднання входить 115 помісних церков з п’яти основних регіонів України, 26 наркологічних центрів, 12 благодійних фондів, з дитячі центри, хоспіс, різноманітні соціальні служіння.

Зкачати буклет про об'еднання "Українська Місіонерська Церква" >> 

Історія об’єднання

Валерий Алымов - директор миссионерского центра, второй пастор объединенияЄвангельська церква “Християнська Надія” Церква з перших днів свого існування почала активну соціальну діяльність, спочатку в місті Києві, згодом і практично по всій території України. З 1994 року церква “Християнська Надія проповідуючи Євангелію стала активно відкривати нові помісні євангельські церкви на території Київської області, а згодом і в інших регіонах країни.

Вже в 1994 році при церкві запрацював перший в Україні християнський наркологічний центр, зі стін якого в подальшому вийшли тисячі звільнених від пут наркоманії людей. В 1995 році при церкві запрацював перший в Україні християнський дитячий притулок, що вміщував спочатку 10, а згодом до 50 дітей на стаціонарному утриманні. Сотні маленьких покинутих на сваволю долі маленьких громадян України знайшли тут свій новий дім, отримали освіту, відчули тепло і любов. За 10 років своєї діяльності дитячий центр “Датяча надія” соціально і духовно реабілітував більше 500 дітей.

В 1997 році при церкві розпочала свою роботу перша в Україні християнська благодійна поліклініка, в якій надавалася соціальна і духовна допомога малозабезпеченій частині міста Києва, а згодом і інших міст і сіл України. Співробітники поліклініки проводили профілактику абортів, проводячи співбесіди з майбутніми мамами відвідували в домівках тих, хто був не в змозі вийти зі своїх будинків і потребував допомоги, приносили продукти і медичну допомогу тим, хто жив за межею бідності. В 2002 році служінням милосердя, яке діяло при медичній поліклініці, вже було охоплено до 450 інвалідів та малозабезпечених людей похилого віку, які постійно обслуговувались співробітниками даного служіння. При церкві і зараз продовжують діяти і інші соціально-духовні служіння, такі як: місія “Єфата” – діє серед малочуючих і глухих людей; служіння в тюрмах, через яке там ведеться духовно-виховна робота, вирішуються питання соціальної адаптації колишніх ув’язнених, що прийняли християнські духовні цінності на свободі.

Протягом своєї духовної діяльності церква “Християнська Надія” відкрила безліч нових дочірніх церков в багатьох регіонах України. Це стало причиною створення нового об’єднання євангельських церков. Так в 2003 формально, а в 2004 юридично, почало існувати об’єднання євангельських церков “Українська Місіонерська Церква”.

До складу об’єднання євангельських церков увійшли громади з усіх регіонів України, щоб об’єднати свої зусилля для здійснення основного завдання – розповсюдження християнства через активну місіонерську і соціальну діяльність. Об’єднання очолює єпископ Решетинський Валерій Миколайович, який водночас є старшим пастором центральної церкви “Християнська Надія” в м. Київ.

Объединение евангельских церквей Украинская Миссионерская ЦерковьОбъединение евангельских церквей Украинская Миссионерская ЦерковьОбъединение евангельских церквей Украинская Миссионерская Церковь

Цінності об’єднання

Управління об’єднанням здійснюється через роботу національної пресвітерії, до складу якої входять старші пастора ключових церков різних регіонів України. Свою роботу об’єднання будує на семи основних цінностях, які визначені у внутрішньому уставі об’єднання:

 1. Побудова об’єднання на основі принципів роботи Тіла Христа. Життя в Тілі Христовому кожного члена помісної церкви.
 2. Керівництво Об’єднанням і церквами через керівництво Духа Святого.
 3. Розвиток духовних дарів в житті кожного члена церкви.
 4. Розвиток місіонерського руху через активізацію місіонерської діяльності в помісних церквах направлену на відкриття нових церков.
 5. Служіння суспільству через соціальну активність кожної помісної церкви.
 6. Позиція миротворців у відношенні до інших конфесій.
 7. Здійснення свого служіння на основі непохитних фундаментальних істин Слова Божого.

На основі цих цінностей об’єднання “Українська Місіонерська Церква” прагне розвивати дружні, збудовуючі взаємини між церквами та їх членами. Долаючи міжконфесійні суперечки, об’єднання розвиває конструктивну співпрацю з іншими християнськими церквами, яка допомагає здійсненню головної цілі – розповсюдженню християнських цінностей і Віри в Ісуса Христа.
 

Цілі об’єднання

 1. Розповсюдження Царства Божого через насаждення нових церков по всій території України, СНД та іншим країнам світу.
 2. Створення сприятливих умов для особистого духовного зростання.
 3. Об’єднання зусиль Тіла Христового у здійсненні Великого доручення.
 4. Розповсюдження християнських морально-етичних цінностей у всіх сферах життя суспільства шляхом формування нового мислення.
 5. Благовіщення через соціальну активність, відповідальність і соціальне служіння кожної помісної церкви.

Геграфия объединения Украинская Миссионерская Церковь

Стратегія об’єднання

1) Місіонерська стратегія

миссионерская стратегия Украинской Миссионерской ЦерквиВажливу роль в роботі об’єднання відіграє активна місіонерська діяльність.
“...та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі” (Дії 1:8)

Внутрішня місія - направлена на здійснення місіонерської стратегії на території України з метою насадження в кожному населеному пункті України хоча б одну помісну церкву. Ми здійснюємо цю стратегію через активне примноження існуючих церков, навчання нових лідеріd, відкриття нових місіонерських точок, підтримку місіонерських програм.

Зовнішня місія – направлена на активне відкриття церков за межами України. Перше – на території СНД. Друге – на території мусульманських країн. Третє – на території Європи.

2) Соціальна стратегія

социальная стратегия объединения Украинская Миссионерская ЦерковьЦеркви об’єднання займають активну соціальну позицію. Духовний і соціальний досвід центральної церкви передається іншим церквам і активно впроваджується в їх життєдіяльність. Практично в кожному населеному пункті, де існують церкви об’єднання, працюють групи милосердя, фонди та місії, що допомагають здійснювати місію милосердя та духовного оновлення нації. При церквах об’єднання відкриті та активно працюють дитячі будинки сімейного типу, дитячі центри та ін., що допомагає спасати та відновлювати дітей України, які з волі долі опинилися на вулицях і в підвалах. Сотні дітей пройшли соціальну адаптацію, отримали освіту, нових батьків. До одного з ряду соціальних напрямів в діяльності об’єднання відноситься і активна боротьба з наркоманією. Церквами об’єднання проводиться профілактична робота серед населення по попередженню наркоманії, при об’єднанні працюють десятки християнських наркологічних центрів, в стінах яких спаслись від наркотичної залежності тисячі колишніх наркоманів.
«Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі” ( Матв.5:16)

3) Культурно – ціннісна стратегія

культурно-ценностная стратегия объединения Украинская Миссионерская ЦерковьЗдійснення впливу на суспільство для розповсюдженя християнських цінностей, культури і моралі

“Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі” (Матв. 5:14-15)

Для здійснення цієї стратегії ми ставимо перед церквами об’єднання ціль: впливати на суспільство через масові заходи, духовні концерти, ЗМІ, впровадження християнських цінностей в науку, культуру, освіту і. т. д.

 Об’єднання управляється національною пресвітерією, складається з обраних на пасторській конференції старших служителів, що представляють різні церкви та служіння.

Об’єднання євангельських церков християн віри євангельської “Українська Місіонерська Церква” прагне бути потужним духовним потенціалом для України у справі відтворення християнських основ української нації, духовного і морального відродження українського народу. Ми відкриті до співпраці з усіма, хто розділяє наше бачення і прагне, ефективно виконати Велике доручення нашого Господа Ісуса Христа.
З усіх питань звертайтеся:

Контакты объединения Украинская Миссионерская Церквоь

Адреса: 02192, г. Київ, вул. Г. Жмаченко 20

тел.:     +3 8 044 543-89-52 – місіонерський центр
             +3 8 044 543-86-85 – секретар місіонерського / учбового центрів
e-mail: mttcmail@yahoo.com
 

Перейти на сайт об'єднення: www.ukrmchurch.com >>

 
Объединение евангельских церквей Украинская Миссионерская Церковь духовно-благотворительный комплекс Христианская Надежда молитвенная поддержка, молитва за нужды, молитва благодарения русскоязычная версия сайта церкви Христианская надежда україномовна версія сайту церкви Християнська надія english version of this site