Евангельская церковь Христианская Надеждаобъединение Украинская Миссионерская Церковь :: Евангельская церковь "Христианская надежда"Евангельская церковь Христианская Надежда
Евангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская Надежда


духовно-благотворительный комплекс Христианская НадеждаДоброе семя - сайт журналиста Виктора Котовского

Светлое Радио Еммануил
Главная

Cімейне служіння

В церкві « Християнська надія » організоване спеціальне служіння передачі досвіду, консультування та підтримки для пар, що бажають створити сім'ю, а також для подружніх пар, в яких виникли « питання » стосовно спільного життя. За порадою та підтримкою будь-хто бажаючий може звернутися до пастора Вадима Жуковіна з дружиною та пастора Віктора Шевчука з дружиною.

Підготовка до шлюбу

Основною метою служіння по підготовці пар до шлюбу – є закладання біблейського фундаменту для майбутньої сім'ї, або якщо не фундаменту, то хоча б посіяти « зерна правди » в серця «молодих», і трохи розплющити очі на будні подружнього життя. Адже уявлення про шлюб у «молодих» дуже райдужні, що не завжди відповідає реальності. Наша мета не відохотити, але підготувати, щоб труднощі, непорозуміння, розбиті мрії не застали зненацька. Хоча багато з того, про що ми говоримо «молодим» важко сприйняти, тому що у багатьох з них одягнені, так звані, « рожеві окуляри » і весь світ їм здається рожевим. Ці окуляри знімаються через якийсь час, у всіх по-різному: у когось через півроку, а у когось через два. А ми намагаємося трохи підняти ці прекрасні окуляри. Також обговорюємо питання стосовно шлюбу, які, зазвичай, не прийнято обговорювати в церквах.

Зазвичай проводимо три зустрічі в домашній обстановці за чашкою чаю. Зустріч проходить не у вигляді лекції, а як дружнє спілкування. Обговорюємо сім основних тем:

  1. Розуміння любові в шлюбі
  2. Що означає залишити батька та матір
  3. Роль та обов'язки чоловіка в сім'ї
  4. Роль і обов'язки дружини в сім'ї
  5. Таємниці життя (дитинства-зрілості), як вони впливають на подружні стосунки
  6. Інтимне життя
  7. Планування сім'ї (народження дітей та методи контрацепції).

Якщо виникають будь-які додаткові питання, ми обговорюємо також і їх. Ми даємо практичні поради стосовно організації вінчання та проведення весілля, оскільки маємо великий досвід в цих питаннях.

На цих трьох зустрічах спілкування не закінчується, але це вже за бажанням «молодих». З багатьма парами ми підтримуємо стосунки і далі.

Консультація подружніх пар

Служіння подружнім парам полягає в тому щоб:

  1. Зберегти шлюб від розлучення та відступу від Бога
  2. Допомогти налагодити стосунки між чоловіком та дружиною.

Дуже часто доводиться повертатися до тем, які ми обговорювали при підготовці до одруження, тому що про це багато хто просто взагалі ніколи не чув або « рожеві окуляри » знялися та потрібно навчитися жити якийсь час без них. Частіше на бесіду виходить слабка стать, тому що чоловіки це ж сильна половина та гордість не дозволяє говорити про проблеми, хоча якраз велика частина відповідальності за стосунки в сім'ї лежить на чоловікові. Але так чи інакше ми з дружиною готові допомогти чим зможемо. Готові поділитися досвідом і з тими, хто хоче нести таке служіння.
 

Читати семінар Вадима Жуковіна " Побачення та майбутній шлюб " >>
          (якщо ви не можете відкрити цей файл, встановіть Adobe Reader)

 

Дзвонить, звертайтесь. Мир вам та примножиться!

 Вадим і Тетяна Жуковіни

Вадим і Тетяна Жуковіни
тел.:     +38 067 307-52-94

Пасторові Вадиму 38 років, дружині — 35. Одружені вони вже 18 років та мають двох дочок 17-ти та 14-ти років. Покаялися з дружиною в 1997 році. З 1998 року Вадим Жуковін служить пастором в селищі Коцюбинське. Пастор Вадим з дружиною Тетяною вже більше 5 років зайняті в шлюбному служінні. За цей час вони консультували більш, ніж п'ятдесят пар тих людей,хто бажає створити сім'ю.

 

 Віктор і Людмила Шевчук

Віктор і Людмила Шевчук
тел.:     +38 063 124-10-92

У Віктора та Людмили п'ятеро дітей. Обидва кандидати наук: Віктор Андрійович — технічних, Людмила Василівна — економічних. У 2009 році стали СІМ'ЄЮ РОКУ від Подільського району м. Києва в міському конкурсі « Сім'я року » ( детальніше >>).

 служіння консультування подружніх пар і бажаючих вступити в шлюб
Вадим і Таня Жуковіни - служителі служіння подружжя


 служіння консультування подружніх пар і бажаючих вступити в шлюб
Вінчання


 служіння консультування подружніх пар і бажаючих вступити в шлюб
пастор Вадим Жуковін з доньками


 служіння консультування подружніх пар і бажаючих вступити в шлюб
Віктор і Людмила Шевчук з молодшим сином Давидом


 служіння консультування подружніх пар і бажаючих вступити в шлюб
Сім'я Віктора і Людмили Шевчук


 служіння консультування подружніх пар і бажаючих вступити в шлюб
Вінчання

клікніть на фото для збільшення

 

 Еще в подразделе «Церковні служіння»:

 Еще в разделе «Служіння»:

 
Объединение евангельских церквей Украинская Миссионерская Церковь духовно-благотворительный комплекс Христианская Надежда молитвенная поддержка, молитва за нужды, молитва благодарения русскоязычная версия сайта церкви Христианская надежда україномовна версія сайту церкви Християнська надія english version of this site