Евангельская церковь Христианская Надеждаобъединение Украинская Миссионерская Церковь :: Евангельская церковь "Христианская надежда"Евангельская церковь Христианская Надежда
Евангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская Надежда


духовно-благотворительный комплекс Христианская НадеждаДоброе семя - сайт журналиста Виктора Котовского

Светлое Радио Еммануил
Главная

Сайт служіння глухих: www.deafchristian.ucoz.ua >>

Місія глухих

Глухі — це особлива група людей зі своєю мовою та способом життя, але вони такі ж повноцінні члени суспільства як і ті, хто чує. Служіння глухих є органічною складовою частиною церкви " Християнська надія ". Це не просто служіння людям, які мають проблеми за слухом, але повноцінне служіння самих глухих, для таких же не чує в церкві та за її межами.

Служіння глухих бере свій початок в далекому 1997 року, коли на базі Міжнародного добродійного фонду «Варнава» була створена місія глухих «Еффата» для допомоги в адаптації людям з проблемами слуху в суспільстві тих, хто чує.

Сюжет про служіння глухих та місії "Еффата"

Необхідно оновити версію Adobe Flash Player. завантажити

На сьогоднішній день наша місія вже має багатий досвід роботи з людьми, що мають проблеми з фізичним слухом:

  1. Перш за все &mdash це курси по підготовці сурдоперекладачів, а також безкоштовні послуги сурдоперекладачів для вирішення соціально-побутових питань глухих людей. Вже підготовлено більше 200 сурдоперекладачів. 
     
  2. По-друге — ці зустрічі з молоддю для підготовки її до майбутнього дорослого життя. Регулярно проводимо лекції про шкоду алкоголю, куріння, профілактичні бесіди про Віл-інфекції (СНІД) та інші захворювання, пов'язані з позашлюбними стосунками.
     
  3. По-третє — це допомога глухим у вирішенні юридичних і житлових питань, а також надання лікарської допомоги через Християнську поліклініку.
     
  4. По-четверте — проведення різноманітних семінарів, конференцій, літніх таборів для дітей та дорослих, що мають проблеми із слухом.

Особливе піклування

Більш за все допомоги інших людей потребують літні люди. Найчастіше — це самотні та хворі пенсіонери, хоча нерідко у них є діти та внуки, але все-таки вони залишаються самотніми, непотрібними нікому в своїй старості.

При місії «Еффата» існує маленький, затишний будиночок для відпочинку і спілкування таких людей. Є ще і хворі глухі люди, які не можуть довгий час виходити на вулицю з будинку, та місяцями сидять в своїх квартирах без свіжого повітря. Є свій сад, тому є фрукти, а також різні овочі, які ми самі вирощуємо на городі.

Місіонерська робота в Україні

Місіонерська група глухих разом з групою прославлення « Глухі співають про Бога » здійснюють поїздки по всіх регіонах України. У школах-інтернатах для дітей з повною та частковою втратою слуху проводиться робота по вихованню дітей на підставі біблейських принципів.

При місії відкрита біблейська школа глухих та сурдоперекладачів « Тимофій ». Триступінчата система навчання допомагає пізнавати таємниці Біблейських істин спочатку тим, хто лише звернувся до Господа та хоче пізнавати Бога, а далі тим, хто хоче поглибити свої пізнання, і тим, хто хоче служити іншим людям.


   За всіма питаннями щодо служіння глухих звертатись:

 служіння глухих церкви Християнська Надія

Рихлевська Наталя ,
директор місії "Еффата"

моб.:    8 093 822-62-00
              8 067 807-54-81
e-mail:  effata@inbox.ru
сайт:     www.deafchristian.ucoz.ua

 служіння глухих церкви Християнська Надія
Наша молодежь


 служіння глухих церкви Християнська Надія

 служіння глухих церкви Християнська Надія
Віталій Зварич і Олександр Райковський - " Cерце віддане Богові "


 служіння глухих церкви Християнська Надія
Семінар сурдоперекладачів, Санкт-Петербург


 служіння глухих церкви Християнська Надія
Нічна молитва

клікніть на фото для збільшення

 

 Еще в подразделе «Церковні служіння»:

 Еще в разделе «Служіння»:

 
Объединение евангельских церквей Украинская Миссионерская Церковь духовно-благотворительный комплекс Христианская Надежда молитвенная поддержка, молитва за нужды, молитва благодарения русскоязычная версия сайта церкви Христианская надежда україномовна версія сайту церкви Християнська надія english version of this site