Евангельская церковь Христианская Надеждаобъединение Украинская Миссионерская Церковь :: Евангельская церковь "Христианская надежда"Евангельская церковь Христианская Надежда
Евангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская Надежда


духовно-благотворительный комплекс Христианская НадеждаДоброе семя - сайт журналиста Виктора Котовского

Светлое Радио Еммануил
Главная

Cлужіння хвали і поклоніння

Хваліть Бога!

«Хваліть Бога» – як часто ми зустрічаємо це нагадування в Біблії. «Слава Богу»- как часто ми чуємо ці слова від людей? А як часто ми задумуємося про справжній сенс, який вкладаємо в ці слова і чи задумуємося взагалі?

Цар Давид, помазанець, пророк, поет і музикант, звертаючись до нас, говорить: «Земні царі й всі народи, князі та всі судді землі, юнаки та дівиці, старі разом із дітьми, нехай усі хвалять Господнє Ім'я...»(Пс 148: 11-13).

Якщо ми погоджуємося з цим залишеним нам посланням, то тут саме-собою виникає питанн: „як?” Як людина може вознести Великому і Всемогутньому Богу хвалу? Все дуже просто, пояснює Давид: «Співайте для Господа пісню нову» (Пс 149:1), «Хай жертви подяки приносять, і хай розповідають зо співом про чини Його!» (Пс. 106:22)

Але більще того, не просто співайте, а «Хваліте Його звуком трубним, хваліте Його на арфі та гуслах! Хваліте Його на бубні та танцем, хваліте Його на струнах та флейті! Хваліте Його на цимбалах дзвінких, хваліте Його на цимбалах гучних!» (Псалом 150).

Способи нашого поклоніння Богу

В Біблії говориться про різні способи, якими ми можемо служити нашому Господу. Мойсей і сини Ізраїлеві заспівали Господу пісню, пророчиця Міріам з з бубнами та танцями вийшла славити Господа, коли Він вивів народ Свій з Єгипту. А за нею вийшли всі жінки з бубнами та танцями. (Вих. 15:20-21). І якщо сьогодні ми не бачимо як розступаються морські води, то все одно в кожного з нас є за що славити Господа Бога Вседержителя.

Так, звичайно, в наші дні бубен вже не такий популярний як 3000 років тому. І не в кожній церкві ви почуєте орган. Але не хвилюйтесь - клавіші, гітари, скрипки, саксофони, барабани теж гарно звучать! Час і стилі музики змінюються і наше прагнення – зробити прославлення доречним в тій культурі, в якій ми живемо зараз. Але, одночасно зі змінами в стилях музики, Боже прославлення яке передається через пісні християн – незмінне: Як сьогодні, так і три тисячі років тому.

Виходить, хвала, яку ми віддаємо Богу, не повинна обмежуватися словами „Слава Богу”. Нашому Творцю приємна хвала з нашого серця, з наших вуст. Він з радістю буде приймати хвалу, яку Його діти ( ми з вами) будемо співати, граючи на музичних інструментах. Але наскільки важливо пам’ятати, що прославляючи Бога, ми прославляємо саме БОГА. Всі аспекти прославлення (музика, слова, голоси) націлені не на привернення уваги до себе, а на те, щоб виразити себе перед Богом. Він один дивиться на нас в цей час і бачить наше серце. Якщо ми від усього серця поклоняємося Йому, нам буде не важливо, що подумають про нас інші, навіть якщо вони дивляться на нас. Істинне прославлення вимагає від нас вибору між думкою людей і думкою Бога. Поклоніння – це глибинне вираження нашого смирення і покори перед Господом. Ми не прагнемо вразити Бога красою музики, чи показати комусь з людей наші таланти, але щиро прагнемо віддати Творцю краще, що маємо. Чим менше ми переймаємося своєю славою, тим більше ми здатні віддати славу Йому!

І навіть якщо Дух Святий спонукає вас танцювати – танцюйте! Відкривайте своє серце перед Богом і не соромтесь. Давид не соромився. Будучи правителем, він танцював перед Богом не звертав уваги на людей, які дивилися на нього. Людина за своєю людською природою дивиться на зовнішні якості: імідж, позиція, стриманість, культурність, визнання, репутація. Так, безперечно, для Бога це також важливо, але Він перш за все дивиться на серце. На палаюче, відкрите, щире серце! І Давид знав про це!

Звичайно, прославлення у всій своїй повноті – це не лише музика, чи вокальне мистецтво, не лише серцебиття поета виражене в куплетах. Прославлення Господа – це і те, як ми живемо кожного дня, що ми говоримо, думаємо, наскільки ми слухняні настановам, записаним в Біблії, наскільки ми дозволяємо Божій любові до людей виражатися через нас, і багато іншого. Але знаєте що? Коли ми співаємо хвалу нашому Творцю, перебираємо найбільш вишукані акорди для Його слави - в цей момент ми знаходимося на території Його царства. На території абсолютної слави і абсолютної влади всемогутнього Бога. Підтвердженням цього будуть десятки і сотні тисяч зцілень фізичних хвороб і зцілень сердець підчас служінь хвали і поклоніння.

Так давайте ж віддавати Богу славу і хвалити Його Ім’я кожного дня: нашими вустами і нашими справами!

Наша команда

служіння хвали та поклоніння церкви Християнська надіягрупа прославлення церкви Християнська надія

Ми запрошуємо всіх творчих людей, які мають бажання і готовність поклонятися Богу підключатися до служіння групи прославлення.

Вимоги:

  1. Вокалісти: наявність вокальних даних і слуху; вміння співати вокальні партії (або мати бажання вчитися співати); вміння запам’ятовувати музику і слова; вміння бути частиною команди і поважати думку інших (таких самих творчих талантів, як і ти).
  2. Музиканти: вміння грати на будь-якому музичному інструменті (ударні, струнні, духові, клавіші і т. д.); знання нот чи акордів, вміння запам’ятовувати музику і слова пісень, вміння підбирати музику на слух (або мати бажання вчитися); готовність бути частиною команди і поважати думку інших (таких самих творчих талантів, як і ти).


З усіх питань звертайтесь:

Контакти команди хвали та поклоніння

Сергій Закатюра,  координатор служіння хвали та поклоніння


e-mail:  info@chc.org.ua (з позначкою "для Закатюри Сергія")
 Свідотство Сергія Закатюри

Необходимо обновить версию Adobe Flash Player. загрузить
служіння хвали та поклоніння церкви Християнська надія

служіння хвали та поклоніння церкви Християнська надія

група прославлення церкви Християнська надія

група прославлення церкви Християнська надія

група прославлення церкви Християнська надія

група прославлення церкви Християнська надія

служіння хвали та поклоніння церкви Християнська надія
 

 

 

 Еще в подразделе «Церковні служіння»:

 Еще в разделе «Служіння»:

 
Объединение евангельских церквей Украинская Миссионерская Церковь духовно-благотворительный комплекс Христианская Надежда молитвенная поддержка, молитва за нужды, молитва благодарения русскоязычная версия сайта церкви Христианская надежда україномовна версія сайту церкви Християнська надія english version of this site