Евангельская церковь Христианская Надеждаобъединение Украинская Миссионерская Церковь :: Евангельская церковь "Христианская надежда"Евангельская церковь Христианская Надежда
Евангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская Надежда


духовно-благотворительный комплекс Христианская НадеждаДоброе семя - сайт журналиста Виктора Котовского

Светлое Радио Еммануил
Главная

Навчальний центр.
Багаторівнева внутрішньо церковна система навчання

Ісус дав вказівку своїм учням…

«Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку.» (Матв. 28:19-20)

Бог дав нам завдання: готувати учнів для справи служіння, і робити це якісно. Служителі несуть безпосередню відповідальність за організацію процесу духовного виховання членів церкви, члени церкви мають відповідальність в духовному зростанні і пізнанні Господа.

В церкві „Християнська надія” навчання формується на трьох основних рівнях:

  1. Наставництво
  2. Групове навчання та дискусію
  3. Централізоване церковне навчання

Ми розробили ступеневу систему навчання. З врахуванням біблійного вчення, що стосується п’яти ступенів духовного віку (1 Ів. 2:12-14), ми розробили відповідний навчальний матеріал

ПЕРШИЙ РІВЕНЬ НАВЧАННЯ — «Альфа-курс»

Підготовка до водного хрещення.
Навчальний курс створено для підготовки новонавернених до прийняття водного хрещення. Проводиться за допомогою організації наставницької роботи з новонаверненим в домашніх групах. Спеціально розроблено навчальний посібник «Альфа-курс» по якому новонавернений навчається протягом 2 місяців.

Наприкінці навчання проводиться спільний семінар «Підготовка до водного хрещення», який викладають ключові служителя церкви. Після чого новонавернений допускається до хрещення.

ДРУГИЙ РІВЕНЬ НАВЧАННЯ — «Основа віри»

Вивчення основ віри та процесів зміни особистості
Після навчання на першому рівні і прийняття водного хрещення новонаверненим пропонується обов’язкове навчання на курсі „Основи віри” на якому закладаються основи віросповідання, а також розуміння процесів перетворення особистості починаючого християнина і його підготовки до особистого служіння в церкві.

Навчання проходить на базі церкви, і проводиться її служителями. Тривалість навчання – 8 місяців. 

Детальніше про програму " Основи Віри " і викладачах >>


ТРЕТІЙ РІВЕНЬ НАВЧАННЯ — «Учнівство»

Вивчення основ учнівства і служіння.
Не всі новонавернені християни відразу зможуть рухатися далі сходинами духовного зростання. Але ті, хто виявляє особливу активність в пізнанні і служінні потребують особливого підходу. Таких людей Ісус називав учнями. Це ті, хто сидять біля ніг Христа і готові рухатися в служінні зі своїм Вчителем. Їм потрібні нові висоти, більший рівень посвячення і можливості вкладати себе в Божу справу. Таким активним християнам в церкві пропонується курс „Учнівство”, на якому закладається новий рівень посвячення, передаються цінності, яким Ісус вчив Своїх учнів, відбувається навчання основам служіння, зокрема наставництву, особистому євангелізму і активній позиції в служіннях церкви.

Для них в домашніх групах є робота, допомагати лідерам здійснювати душеопікування та євангелізацію на особистому рівні. Учні стають активною частиною помісної церкви, що здійснює її основну мету

ЧЕТВЕРТИЙ РІВЕНЬ НАВЧАННЯ — «Лідерський курс»

Підготовка лідерів служінь для помісних церков
Ті учні, які проявляють особливу ревність в служінні та беруть відповідальність і за інших членів церкви можуть ставати в ній лідерами служінь. Для їх підготовки при церкві проводиться «ЛІДЕРСЬКИЙ КУРС». Його головне завдання – забезпечити підготовку лідерів, здатних керувати групою людей, а також розвивати і направляти різноманітні служіння церкви.

Навчання проходить протягом 9 місяців без відриву від служіння і життєвого контексту( денно-заочна форма навчання).

Перелічені чотири рівня навчання організовуються на базі помісної церкви, за участі церковних служителів.

П’ЯТИЙ РІВЕНЬ НАВЧАННЯ

Підготовка служителів п’ятигранного служіння (старших служителів церкви)
Навчання на даному рівні організовується на базі Навчального центру об’єднання євангельських церков „Українська місіонерська церква”. П’ятий рівень навчання організовується на між церковному рівні, з використанням потенціалу об’єднань і регіональних структур. Підготовка церковних лідерів вимагає більш високого рівня викладання і передачі досвіду, а також великих ресурсів. Церква вивільняє і направляє своїх потенційних лідерів церковного рівня для централізованого навчання і підготовки, тим самим сприяючи процесу подальшого свого росту і примноження.

В навчальному центрі працюють:

  • Місіонерська школа
  • Пасторська школа
  • Соціальний і теологічний курс


З усіх питань звертайтесь:

директор учебного центра церкви и объединения

Тимощук Валерій Васильович
Директор навчального центру

тел.:      +3 8 044 543-86-85  (секретар)
e-mail:  mttcmail@yahoo.com
 

Многоуровневая внутрицерковная система обучения церкви Христианская надежда

Многоуровневая внутрицерковная система обучения церкви Христианская надежда

учебный центр церкви Христианская надежда

учебный центр церкви Христианская надежда

учебный центр церкви Христианская надежда

 

 

 

 Еще в подразделе «Церковні служіння»:

 Еще в разделе «Служіння»:

 
Объединение евангельских церквей Украинская Миссионерская Церковь духовно-благотворительный комплекс Христианская Надежда молитвенная поддержка, молитва за нужды, молитва благодарения русскоязычная версия сайта церкви Христианская надежда україномовна версія сайту церкви Християнська надія english version of this site