Евангельская церковь Христианская Надеждаобъединение Украинская Миссионерская Церковь :: Евангельская церковь "Христианская надежда"Евангельская церковь Христианская Надежда
Евангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская Надежда


духовно-благотворительный комплекс Христианская НадеждаДоброе семя - сайт журналиста Виктора Котовского

Светлое Радио Еммануил
Главная

МІСІОНЕРСЬКИЙ ЦЕНТР

При церкві « Християнська Надія» діє місіонерський центр. У 1994 році Господь дав київській церкві стратегію, що спрямована на поширення Царства Божого через відкриття нових євангельських церков в інших населених пунктах. Вже в 1994-му році з'явилась перша дочірня церква.

 Практично щороку відкривалася нова церква спочатку в Київській області, а потім і за її межами. У 1997 році « Християнська Надія»  вже мала більше десяти дочірніх церков, а в 1999-му їх було близько сорока.

З самого початку церква взяла стратегію послідовних євангелізацій. Музичні групи на чолі з церковним євангелистом Анатолієм Шерстобитовим відвідували різні населені пункти, орендували кінотеатри, клуби, а іноді й простонеба на площах міст та сіл, відкрито проповідували Євангеліє, славили Господа, ділились свідченнями. Однією з основних євангелізаційних груп була команда Володимира Герасименко, серед досягнень якої участь у відкритті більш ніж 30-ти нових церков. Вдень і вночі, взимку і влітку, в дощ і спеку брати подорожували Україною, заглядали в кожне село, і служили спрагненим серцям.

Сьогодні церква « Християнська Надія » має всього 45 дочірніх церков, які розташовані в різних куточках України, в основному в її центральних областях.

У 2002-му році з'явилась велика необхідність у створенні структури, яка могла б допомогти не лише відкривати нові церкви, але й забезпечувати турботу про них, відвідувати вже існуючі громади, проводити централізоване навчання нового покоління лідерів. З ініціативи старшого пастора в 2002-му році було створено Місіонерський навчально-тренувальний центр (МНТЦ), котрий очолив Алимов Валерій Валерійович, який був на той час пастором офіцерської церкви, десятої по рахунку дочірньої церкви, що знаходилась у військовому гарнізоні. Як людина військова, Валерій Валерійович мав стратегічне бачення, а також переживав покликання, що стосувалось росту та розширення помісних церков. У команду місіонерського навчально-тренувального центру ввійшли служителі церкви « Християнська надія ».

МНТЦ відразу ж поставив собі за мету розвиток трьох основних напрямів свого служіння, а саме:

  1. « Супровід » — ціллю якого є забезпечення постійної турботи про церкви. Зв'язок з ними, відвідини, щоб за належної турботи молоді громади надалі зростали.
  2. « Оснащення » — це організація навчального процесу, за допомогою якого можна було б готувати нове покоління служителів, організувати практичний процес навчання віруючих всередині церкви, провести оснащуючі семінари, конференції на регіональному рівні.
  3. « Примноження » — це забезпечення процесу кількісного росту нових помісних громад, через активну місіонерську діяльність існуючих церков.

Тому МНТЦ, беручи на себе відповідальність в цих основних напрямах, почав розвивати свою діяльність на базі служіння дочірніх церков.

З 1998 року церкви « Християнська надія » взяли стратегічний курс на відкриття нового покоління дочірніх церков, які вже насаждали-відкривали? існуючі дочірні церкви. На сьогоднішній день багато церков мають цілі групи своїх дочірніх церков. Так, церква « Надія » міста Борисполя, має 6 дочірніх церков, « Християнська надія » міста Іванкова  — 2 дочірні церкви, і так далі.

Сьогодні зусиллями служителів Місіонерського навчально-тренувального центру створено внутрішню церковну систему навчання, яка охоплює процес духовного росту віруючих: від новонаверненого до служителя церкви. Створено структуру, що дає змогу підтримувати здорові взаємовідносини всередині об'єднання церков, а також поширено бачення щодо необхідності примноження церков, яке успішно реалізовується в процесі відкриття нових церков.

З 2004 року працює Місіонерська школа, на базі якої пройшли підготовку більше 60-ти місіонерів, велика частина яких стали справжніми засновниками нових церков.

З 2008 року, з метою подальшого розвитку та якісного росту, Місіонерський навчально-тренувальний центр трансформувався в Навчальний центр і Місіонерський центр зі своїми окремими структурами.

На базі навчального центру в 2009 році почав розвиватись Український християнський соціальний інститут , мета якого: готувати служителів для здійснення соціального служіння.

Сьогодні Місіонерський центр ставить перед собою два основні завдання:

  1. Відкриття нових церков в невеликих населених пунктах, які ще не мають євангельських громад.
  2. Здійснення місіонерської роботи за межами України через відкриття нових місіонерських церков.

Основними цільовими регіонами для місіонерської діяльності є країни пострадянського простору, Європа та країни середньої Азії.


З усіма питаннями стосовно діяльності Місіонерського центру звертайтесь до:

 Алимов Валерій Валерійович, директор місіонерського центру

Алимова Валерія Валерійовича ,
Директора місіонерського центру  

Адреса: 02192, м. Київ, вул. Г. Жмаченко 20
тел.:     +3 8 044 543-89-52 – місіонерский центр
e-mail: mttcmail@yahoo.com

 Місіонерський Центр церкви Християнська Надія

 Місіонерський Центр церкви Християнська Надія

 Місіонерський Центр церкви Християнська Надія

 Місіонерський Центр церкви Християнська Надія

 Місіонерський Центр церкви Християнська Надія

 

 Еще в разделе «Служіння»:

 
Объединение евангельских церквей Украинская Миссионерская Церковь духовно-благотворительный комплекс Христианская Надежда молитвенная поддержка, молитва за нужды, молитва благодарения русскоязычная версия сайта церкви Христианская надежда україномовна версія сайту церкви Християнська надія english version of this site