Евангельская церковь Христианская Надеждаобъединение Украинская Миссионерская Церковь :: Евангельская церковь "Христианская надежда"Евангельская церковь Христианская Надежда
Евангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская НадеждаЕвангельская церковь Христианская Надежда


духовно-благотворительный комплекс Христианская НадеждаДоброе семя - сайт журналиста Виктора Котовского

Светлое Радио Еммануил
Главная

ХРИСТИЯНСЬКА ПОЛІКЛІНІКА

« Блаженний, хто думає про бідного! В день лиха позбавить його Господь » (Пс. 40:2)»

Християнська поліклініка – це об'єднання лікарів-християн та всіх тих, хто бажає допомагати іншим людям поліпшити їхнє здоров'я, а також підтримувати та зміцнювати їхнє духовне та моральне становище.

Християнська поліклініка почала свою роботу в травні 1997 року в м. Києві за адресою вул. Нікольсько-Слобідська, 2-а. Метою поліклініки є надання благодійної медичної допомоги, служіння хворим людям як нашим медичним досвідом та знаннями, так й зцілюючою силою Ісуса Христа, який поніс хвороби та немочі людства. Наша команда — це група лікарів та медичних сестер церкви " Християнська Надія ".

Ми визнаємо, що не можемо ніяким чином підняти рівень медицини в Україні або навіть покращити її стан, ми не можемо зцілити всіх хворих та втішити усіх одиноких. Однак з Божим водінням ми здатні допомогти хоча б одній конкретній людині. А це все дуже багато!

Більш ніж десять років наша команда лікарів відвідує різноманітні забуті державою селища та міста з метою допомогти людям. Лікарі проводять консультації, виписують медикаменти та необхідне лікування.

Поліклініка має декілька напрямків роботи:

  1. Консультація та стаціонарна медична допомога . Перші шість кімнат в нашій благодійній клініці оснащені під кабінети стоматології, офтальмології, гінекології, кардіології, терапії та кабінет ультразвукового дослідження. Також там знаходиться безкоштовна аптека та стерилізаційне відділення. Декілька іноземних місій допомагають нам придбати медичне обладнання та медикаменти. Наші християнські лікарі докладають всіх можливих зусиль для того, щоб лікувати не тільки тіло, але й дух людини, що приходить до клініки. Кожного зустрічають посмішкою, теплом та підбадьоренням.
     
  2. Мобільний варіант поліклініки . нас є мобільні команди лікарів, які мають можливість відвідати окремі селища України, а також села, що знаходяться в Чорнобильській зоні. Такі мобільні бригади працюють разом з гуманітарними групами та командами волонтерів.

Запрошуємо всіх бажаючих (особливо тих, хто має медичну освіту!!!) приєднатися до нашої роботи.


За всіма питаннями звертайтесь:

 Ірина Власенко - директор клініки

Ірина Власенко ,
директор клініки


тел.:    8-044 ----------------
моб:    -------------------
e-mail:

 Християнська благодійна поліклініка

 Християнська благодійна поліклініка

 Християнська благодійна поліклініка

 Християнська благодійна поліклініка

 Християнська благодійна поліклініка

 

 

 Еще в подразделе «Соціальні служіння»:

 Еще в разделе «Служіння»:

 
Объединение евангельских церквей Украинская Миссионерская Церковь духовно-благотворительный комплекс Христианская Надежда молитвенная поддержка, молитва за нужды, молитва благодарения русскоязычная версия сайта церкви Христианская надежда україномовна версія сайту церкви Християнська надія english version of this site