Хвала 24

Хвала 24

Хвала 24

  • :

Служіння «Хвали і поклоніння Богу» бере початок з 4 квітня 2003 р.

17 років тому прийшла важка ситуація в життя однієї сестри (її доньці поставили діагноз — рак крові). Це і побудило її прийняти відповідне рішення: поститися і помолитися до тих пор, поки Бог не зцілить її доньку. До того, як начати пост і молитву, Бог відкрив бажання Свого серця: «Слав Меня 24 години».
У цей самий час Бог вкладав і в серця інших людей заклик до особливого служіння «Хвали і поклоніння Богу» – 24 години.
Через 2 дні християни різних церков зібралися для добового служіння «Хвали та поклоніння Богові» у місті Києві. На цьому служінні Бог поклав на серце провести таке ж 24-годинне служіння «Хвали і поклоніння Господу» через 2 тижні, у свято Великодня. Під час цього Пасхального служіння Бог закликав їх до постійного щомісячного служіння хвали і поклоніння.
З того часу, і до сьогодні, щомісяця (24 години поспіль) християни різних деномінацій збираються виключно для хвали і поклоніння Богу, де Бог творить великі чудеса в житті людей, які приходять на ці служіння.

Через служіння «Хвали і поклоніння» була зцілена дочка цієї сестри!

Ведення служіння «Хвали і поклоніння Богу» – це поєднання християн з різних церков і деномінацій для спільного служіння «Хвали і поклоніння Богу» безперервно 24 години, у глибокій пошані Господу, у смиренності та благоговінні, щоб у єдності торкатися Його серця та змінювати духовну атмосферу нашої країни.

Хвала і поклоніння – це зброя останнього часу, яка робить ворога безсилою.

«Я добровільно принесу Тобі жертву, прославлятиму Твоє Ім’я, Господи, бо так добре. Адже Ти визволив мене від усяких турбот…»
Псалмів 53:8-9