Молодіжне служіння

Молодіжне служіння

Молодіжне служіння

  • :

 

Навчай молодь, який шлях їй обирати,
  тоді і в старості вона не зіб’ється з путі.
(Пр. 22:6)

«Місце, де оживає надія»

Решетинський Валерій Валерійович
(Молодіжний пастор)

 

Здобувати молоді серця для Господа. Супроводжувати процес духовного зростання. Допомогти молодим людям розкривати свої дари і таланти і застосовувати їх для створення свого життя і служіння. Наше бачення реалізується у вигляді 5 основних цілей молодіжного служіння:

  • Поклоніння Господу;
  • Благовістя;
  • Служіння одне одному;
  • Спілкування;
  • Учнівство/Наставництво.

 

Молодь Християнської Надії (МХН) розпочинає свою історію з далекого 1991 року – з моменту заснування церкви «Християнська Надія». За ці роки через молодіжне служіння пройшло не одне покоління молодих християн. Багато з них стали служителями у помісній церкві, деякі – відгукнулися на Божий заклик, і стали пасторами в дочірніх церквах «Християнської Надії» по Україні та за кордоном.

Молодь Християнської Надії за весь період своєї історії періодично змінювала формат свого служіння, щоб максимально успішно доносити Благу Звістку про Спасителя Христа для молодого покоління цього світу, але не на шкоду євангельським цінностям нашої церкви.

На даний момент МХН є місцем, де молоді люди можуть знайти, перш за все, відповіді на найбільш фундаментальні питання свого життя: «Хто Я?», «Навіщо я живу?», «Як мені змінитися?», «Яке моє покликання та призначення?». А також можуть чути Слово Істини для їхнього життя, можуть розвиватися не лише духовно, а й творчо.

Молодь Християнської Надії реалізує своє служіння у вигляді молодіжних зустрічей малих груп протягом тижня (домашні групи), а також у вигляді спільного молодіжного служіння у неділю.

 

На даний момент Молодь Християнської Надії активно служить у таких напрямках:

– Служіння прославлення (молодіжні музичні гурти);

– Служіння хореографії;

– Театральне служіння;

– Служіння технічного супроводу (звукорежисура, світло-режисура);

– Медіа-служіння (фото, відео, онлайн-трансляція);

– Служіння організації молодіжних зустрічей (адміністративне служіння);

– Служіння сестринських зустрічей для молоді;

– Служіння братніх зустрічей для молоді;

– Служіння в соціальних мережах (Instagram, Facebook);

– Служіння милосердя та євангелізації у медичних закладах;

– Служіння вирощування молодих лідерів у загальноцерковній системі лідерського навчання LTI.

 

Більше того, на базі Молоді Християнської Надії щомісяця проходить Молодіжне Об’єднане Служіння (МОС), де збирається молодь з Києва та Київської області для побудови у Слові та спільного молодіжного поклоніння Господу.

Також Молодь Християнської Надії – є засновником та постійним організатором, спільно з братніми церквами – партнерами, щорічної літньої молодіжної конференції «Магніт/Вогонь Надії», яка бере свій початок ще у 2008 році. Молодіжне служіння протягом багатьох років здійснює євангелізаційні крусейди по всій території України, а також є активним учасником міжнародної лідерської конференції для молодих людей Euroquest (Будапешт, Угорщина).

Ми маємо мрію, щоб МХН стало регіональним осередком Божого пробудження та Його роботи в Україні та серед молодих українців. Найближчим часом ми плануємо охопити всі верстви молодого населення нашого міста – від виправних установ до університетських кафедр, оскільки ми віримо та сповідуємо, що в цьому є Воля Божа – стати відповіддю та світлом для всіх.

«Для всіх я зробився всім, щоб урятувати принаймні деяких.» (1Кор 9:22)