![Відбулося служіння рукопокладання.](https://chc.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-50-scaled.jpg)
Відбулося служіння рукопокладання.
В цю неділю (30.04.) в нашій церкві «Християнська надія» відбулося служіння рукопокладання.
Наші щирі вітання пасторам: Лоюку Дмитру Володимировичу та Капуловському Сергію Олександровичу і їхнім дружинам!
«Він і поставив одних апостолами, інших пророками, ще інших благовісниками, а тих — пастирями та вчителями, щоби приготувати святих для справи служіння, для збудування Христового тіла, аж поки всі досягнемо єдності віри й пізнання Божого Сина, досконалого змужніння, міри зрілості — повноти Христа;»
Ефесян 4:11-13